Sosyal Medya Yönetimi

SOSYALMEDYA

Sosyal Medya Yönetimi

Strateji, İçerik, Başarı

Sosyal medya yoluyla hedef müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayan ekonomik bir tanıtım yöntemidir. Çok küçük reklam bütçeleriyle en etkili tanıtımı yapabiliriz. Gösterim potansiyeli yüksek, sizi hedef kitlenize en hızlı ulaştıracak siteleri belirler ve size uygun reklam çözümleri sunuyoruz.
Twitter, Facebook, İnstagram vb sosyal medya uygulamaları dünyada en cok kullanılan , müşteri potansiyelinizi hedef alan reklam çözümleri sunması sebebiyle en cok tercih edilen reklam mecrası haline gelmiştir.

Sosyal Medya kullanıcıların Sosyal Medya ve Google aramalarında sizin ürününüzü yada hizmetinizi aradıklarında ilanınızı gösterime girer, diğer aramalarda gözükmezsiniz. Böylece sadece sunduğunuz hizmeti, yada sattığınız ürünü arayan potansiyel müşterilere görünür ve hedef kitlenize ulaşmış olursunuz. Bölge, ülke ve dil seçeneğiyle hedef kitlenizi siz belirlersiniz.

İnternet dünyasının en etkili reklam çözümü olan sosyal medya danışmanlığı hizmetimizden faydalanmak için bizi arayın.

sosyal medya

Sizin için
sosyal medyada ne yapıyoruz?

Sosyal medya kanallarını en etkin şekilde kullanarak markanızın doğru mesajla ve daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak, hedef kitle ile iletişim sürecinin yönetimini, raporlanmasını ve şirketiniz hakkında konuşulmasını sağlarız.

sosyal medya
Kurumsal Hesap Kapak ve Profil Tasarımı
Kurumsal Hesap Moderasyonu
Kurumsal Hesap Moderasyonu
Düzenli İçerik Üretimi ve Paylaşımı
Mesaj ve Yorum Yönetimi
Analitik Raporlama
Dijital kimliğinizi yansıtan hesap açılımını yapıp kurulumunu sağlar ve kurumsal kimliğinizi ve misyonunuzu yansıtan bir hesap tasarımı sunarız
Etkileşim yaratma, takipçi arttırma, beğeni arttırma, reklam verme gibi hizmetler sağlarız
Kaliteli içerikler üreterek takipçilerinizden gelen geri dönüşleri, paylaşımları, istatistiki verileri inceler ve aylık periyotlar ile size raporlarız
Düzenli olarak sosyal medya hesaplarınız için fotoğraf, video, metin içeriği üretebiliriz
//
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir canlı destek alabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?