E-Ticaret & Dijital Pazarlama

E-TİCARET

REFORM BİLİŞİM

E-Ticaret & Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir.

Dijital pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.

Dijital pazarlama ve dijital kanallar aracılığıyla kendinizi gösterip, markanızı tanıtabilir satışlarını arttırabilir, müşterilerinizle sistematik bir ilişki kurabilirsiniz.

eticaret 1 1

Dijital Pazarlama Nerelerde Kullanılır?

Sizinde 7/24 açık sanal mağazanızı oluşturalım.

internet sitelerinde
sosyal medya kanallarında
blog postlarında
infografiklerde
eticaret 2
online PR çalışmalarında
online broşür ve kataloglarda
sanal mağazalarda
etkileşim araçlarında
eticarertanahtarteslim

Anahtar teslim e-ticaret çözümü

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size bir bütün olarak sunuyoruz.
eticarettasarim

Sektöre özel tema tasarımı

Sektörünüze ve markalarınıza uygun tema tasarımlarıyla farklılık yaratın. Görsel tasarımlarınızı sektörünüze ve markanıza uygun olacak şekilde tasarlıyoruz.
eticaretseo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Çalışmalarımız ile reklam dışında da başarılı sonuçlar elde edebileceksiniz.
//
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir canlı destek alabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?