Mobil Uygulama

MOBİLUYGULAMA

REFORM BİLİŞİM

Kurumsal Mobil Uygulama

Android & iOS uygulamalar ile mobil platformlarda ulaşılabilir olun!

Özellikle profesyonel bir görünüm ve marka değeri oluşturabilmek adına mobil uygulama sahibi olmak mutlaka atılması gereken bir adım olarak nitelendirilebilmektedir. Mobil uygulama sahibi olarak ulaşmak istediğiniz kitleye daha kolay bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Mobil kullanıma uygun web sitelere sahip olmak eskiden yeterli bir etkendi. Ancak artık mobil kullanıcılar ile etkileşim içinde yer alabilmek için mobil uygulamalara ihtiyacınız bulunmaktadır.

Web Sitenizi
Mobil Uygulamaya Dönüştürüyoruz

Kurumsal Mobil Uygulama

Mevcut kurumsal web siteniz ile entegre çalışan mobil uygulamalar oluşturabiliriz. Kurumsal web siteniz yoksa size özel bir kurumsal web sitesi ve sitenize entegre mobil uygulama oluşturabiliriz.

E-Ticaret Mobil Uygulama

Mevcut e-ticaret siteniz ile entegre çalışan mobil uygulamalar oluşturabiliriz. E-ticaret siteniz yoksa size özel bir e-ticaret sitesi ve entegre çalışan mobil uygulamalar oluşturabiliriz.

Rezervasyon Mobil Uygulama

Kuaför, otel veya restoran gibi bir işletmeniz varsa, kullanıcılarınızın kolayca rezervasyon yapmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Yönetim Paneli üzerinden rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

Proje Uygulamaları

Projeniz bir web sitesine entegre olmadan sadece mobil hizmet veren bir proje ise projenize özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Projenizi alışılmışın dışında tamamen size özel ve taleplerinizi karşılayacak şekilde  hazırlıyoruz.
//
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir canlı destek alabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?