Marka Tescil

MARKATESCİLİ

MARKA TESCİLİ

Markanızı Koruma Altına Alın

Reform Bilişim ,web tasarım alanında yenilik ve trendleri takip ederek size en güncel web tasarım hizmetlerini verir.
Tecrübeli grafik tasarım ekibimizle arayüz çalışmalarınızı profesyonel,kullanıcı dostu ve şık bir görünüme kavuşturuyoruz.

Öncelikle sizin için detaylı bir analiz yapılarak,en uygun ve en faydalı çözümleri sunmak amaçlanır.Yapılan analizlerin sonuçları müşteriyle paylaşılır.Tasarım ekibimiz planlanan herşeyi büyük bir titizlik ve kreatif bir tasarım çalışmasıyla projeye aktarır.Proje tasarımı bitirildikten sonra müşteriye sunulur ve onayı alınır.

Onay verilen tasarımın gereklil kod altyapısı oluşturularak projenin son adımı gerçekleştirilir.Projeyle ilgili karşılaşılabilecek hatalara karşı tüm kontroller yapılır ve gerekli önlemler ekibimiz tarafından alınır.Müşterimize anahtar teslim birşekilde projesini teslim eder,mutlu bir müşteri daha kazanmayı hedefleriz.Proje bittikten sonra müşterilerimize her türlü sorun ve sorularında en hızlı şekilde yardımcı olmaya çalışırız.

Markanızı belirlediniz mi ? Hemen tescilleyin !
Mobil Uyumlu
Güvenlik Sertifikalı
Kullanıcı Dostu
Özgün ve Modern
Seo Uyumlu
Zengin İçerik
Hızlı ve Esnek
UI & UX Tasarım
Web Tasarımda
Başarıyı Reform ile Yakalayın!

10 Yıl Koruma

Markanız tescil edildikten son 10 yıl boyunca koruma altına alınmaktadır.10 yıl boyunca marka tescil yaptığınız ürünü, firmanızı veya bir web sitenizi koruyabilirsiniz.

Prestijinizi Koruyun

Marka tescili firmanızı, ürününüzü veya websitenizin güvenilir ve kaliteli olduğu noktasında firmanızı daha iyi anlatmanıza yardımcı olur ve prestijinizi yükseltir.

Com.tr Domain

Firmaların com.tr domainlerini satın alması için firmaların A.Ş. veya LTD. ŞTİ.olması zorunludur. Marka tescil başvuru belgesi ile istediğiniz com.tr domaini tescil edebilirsiniz.

MARKA TESCİLİ

Markanızı Koruma Altına Alın

Marka Araştırma & Analiz

Marka araştırma, isim araştırma, isim hakkı araştırma, marka tescili araştırma, marka başvurusu araştırma ve sınıf tespiti işlemlerinizi hızlıca tamamlıyor ve raporluyoruz.

Marka Tescili

Marka tescil başvurusu hizmetimiz ile markanızı koruma altına alın. Markanızı sorgulayın, marka tescil sınıfınızı belirleyin, online güvenli ödeme ile marka tescil belgenize sahip olun.

Marka Araştırma & Analiz

Marka araştırma, isim araştırma, isim hakkı araştırma, marka tescili araştırma, marka başvurusu araştırma ve sınıf tespiti işlemlerinizi hızlıca tamamlıyor ve raporluyoruz.

Tescilinizi hemen planlayalım.

//
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir canlı destek alabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?