Grafik Tasarım

Grafik Tasarım & Masaüstü Yayıncılık

Siz isteyin yeter! Biz hayal edip tasarlayalım…

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm, ve birlik geçerlidir.

Bize göre grafik tasarım hayal gücünün sanata yansımış hali… İhtiyaca veya çağın getirdiği yeniliklere göre değişen, değişime ayak uydurmak isteyen, reklam, tanıtım gibi amaçlar için kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan, Logo, Kartvizit, Katalog, Broşür, Afiş gibi tasarımlar ile kendinizi veya firmanızı ifade edebilecek, baskı yüzünüze profesyonel destek sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Alanında uzman tasarım ekibimiz ile logo çalışmalarınızdan matbu evraklarınıza kurumsallığınızı yansıtacak size özel çalışmalar yapıyoruz.

Logo Tasarımı

Logonuz sizi tanıtan marka yüzünüzdür. Logo çalışmalarınızda en önemli unsurlardan biri akılda kalıcı ve özgün tasarımlardır. Profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız…

Katalog & Broşür

Katalog tasarımının en temel amacı, kurumsal ürün ve hizmetlerin görsel tanıtımını gerçekleştirmektir. Başarılı bir katalog çalışmasına ihtiyacınız mı var ? Doğru yerdesiniz…
//
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir canlı destek alabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabilirim?